RRIF-OV NEWSLETTER
Prijava

Ispravak izvatka iz Odluke o plaćanju doprinosa u paušalnom iznosu udruženjima obrtnika, područnim obrtničkim komorama i Hrvatskoj obrtničkoj komori za 2010. godinu

Narodne novine br.9/2010. od 18.01.2010.

 

Prvotni tekst Izvatka objavljen je u Nar.nov. br. 155/09. Tekst ispravka daje se u nastavku.a o obvezi plaćanja doprinosa Obrtničkoj komori pišemo opširno u RRiF 2/10. u rubrici OBRTNIŠTVO.

Redni
broj

Naziv područne obrtničke komore i naziv udruženja obrtnika/U:O:/ pripadnosti obveznika doprinosa u paušalnom iznosuVisina doprinosa u paušalnom iznosu za
udruženje obrtnikapodručnu obrtničku komoruHrvatsku obrtničku komoruUkupno mjesečno
3 + 4 + 5
123456
OBRTNIČKA KOMORA ZAGREB
1U.O. GRADA ZAGREBA70,0015,0018,00103,00
2U. TRGOVACA ZAGREBA50,0015,0018,0083,00
3U. UGOSTITELJA ZAGREBA120,0015,0018,00153,00
4U. AUTOTAKSISTA GRADA ZAGREBA0,0015,0018,0033,00
5U. AUTOPRIJEVOZNIKA ZAGREBA105,0015,0018,00138,00
6U.O. DUGO SELO60,0015,0018,0093,00
7U.O. VELIKA GORICA80,0015,0018,00113,00
8U.O. SESVETE45,0015,0018,0078,00
9U.O. SAMOBOR52,0015,0018,0085,00
10U.O. JASTREBARSKO47,0015,0018,0080,00
11U.O. ZAPREŠIĆ50,0015,0018,0083,00
12U.O. SVETI IVAN ZELINA35,0015,0018,0068,00
13U.O. VRBOVEC45,0015,0018,0078,00
14U.O. DUBRAVA VRBOVEČKA60,5015,0018,0093,50
15U.O. IVANIĆ GRAD40,0015,0018,0073,00


Pretplatnik
Hrvatski računovodstveni sustav HSFI, MRS, MSFI i Tumačenja (1)